Warsaw Summer Jazz Days 2004

wsjd2004

24 czerwca,
Sala Kongresowa PKiN, godz. 19.00
PAT METHENY TRIO
TARGI POLSKIEGO JAZZU
*

25 czerwca,
Patio PKiN, godz. 20.00
RAMINIAK/GARBOWSKI/GRADZIUK TRIO
KAPISHON
ECSTASY PROJECT TRIO
0-58
SKALPEL


26 czerwca,
Patio PKiN, godz. 20.00
LUDZIE
BAABA
PINK FREUD


26 czerwca,
Klub Traffic, godz. 22.00
OLEO CHAMBER QUINTET feat. Erik Friedlander

27 czerwca,
Sala Kongresowa PKiN, godz. 19.00
JOHN ZORN’S COBRA – projekt Tymona Tymanskiego
– laureat Targów Polskiego Jazzu w kategorii Najlepszy Polski Projekt
PAINKILLER – John Zorn/Bill Laswell/Tatsuya Yoshida
NEW NEWYORKERS FESTIVAL
*

1 lipca,
Królikarnia, godz. 18.00
DAVID KRAKAUER

2 lipca,
Patio PKiN, godz. 19.00
JACEK KOCHAN & AJEE FEATURING GREG OSBY
CHARLIE HUNTER TRIO


3 lipca,
Patio PKiN, godz. 19.00
VERNON REID MASQUE
JAMES BLOOD ULMER


7 lipca,
Sala Kongresowa PKiN, godz. 19.00
BOBBY McFERRIN and VOICESTRA
DNI JAZZU FRANCUSKIEGO
*

10 lipca,
Patio PKiN, godz. 20.00
DAVID CHEVALLIER QUARTET „PYROMANES”
HENRI TEXIER STRADA QUARTET


11 lipca,
Patio PKiN, godz. 20.00
STEPHAN OLIVA QUINTET
LOUIS SCLAVIS QUARTET „LES MURS DE NAPLES”


13 lipca,
Torwar, godz. 19.00
G3 – STEVE VAI, JOE SATRIANI, ROBERT FRIPP
DNI JAZZU AUSTRIACKIEGO
*

16 lipca,
Patio PKiN, godz. 19.00
CAFE DRECHSLER
PROJECT EAST


17 lipca,
Patio PKiN, godz. 19.00
JOE ZAWINUL SYNDICATE

20 lipca,
Torwar, godz. 19.30
THE DOORS of the 21st century
Afterparty – Klub Iguana
UNIVERSAL PRZEDSTAWIA*

23 lipca,
Patio PKiN, godz. 19.00
JOHN SCOFIELD/STEVE SWALLOW/BILL STEWART

30 lipca,
Klub Traffic, godz. 19.00
MARIUSZ ADAMIAK PRZEDSTAWIA:
DAVE DOUGLAS ELECTRIC BAND

31 lipca,
Klub Iguana Lounge, godz. 21.00
NINJA TUNE EVENING: HERBALISER DJ’S, TREVA WHATEVA
PIKNIK NEO SWINGOWY*

7 sierpnia,
Królikarnia, godz. 14.00
Big Band Armii Amerykanskiej
WARSAW ELECTRONIC FESTIVAL*

13 sierpnia,
Patio PKiN, godz. 19.00
GB productions.com Team (UAB, SNUB, Factory Works, Eta Carinae, Bojanix)
Qriozum
Fonika
Trzaska/Seed Electronic Ensemble
Dresdner Scene: Microscope Sessions, Phonocake team
PLOP Records
Mitek

14 sierpnia,
Patio PKiN, godz. 19.00
Kunstbande SLA
Hardinstall
Scena M-tronic: CH District
Tonne (Paul Faringtone)

28 sierpnia,
Patio PKiN, godz. 19.00
FFILMOTEKA NARODOWA NA WSJD – Muzyka do niemych obrazów*

MOTION TRIO –
„Niezwykle przygody Mr. Westa w kraju bolszewików” z 1924r.
URSZULA DUDZIAK & PEDRO GONZALES – „Berlin Symfonia Wielkiego Miasta” z 1928r.
PEDRO GONZALES QUINTET – „Aelita ” z 1924r

SŁUCHAJ JAZZU