Title Image

Archive

2021

KLUB "PARDON TO TU" 5.07 Horny Trees Trio 6.07 Łoskot 7.07 Contemporary Noise Duo KLUB STODOŁA 8.07 - Thumbscrew (Mary Halvorson, Tomas Fujiwara, Michael Formanek) - Antonio Sanchez Special Quartet / Donny McCaslin / Miguel Zenon / Scott Colley - Nik Bärtsch’s Ronin 9.07 - Antonio Forcione - Christian Sands - Julian Lage Trio 10.07 - Jaimie Branch –

2019

29 czerwca @ 18:00,  w s t ę p    w o l n y Amfiteatr Bemowo, ul.Raginisa 1 LOUNGE RYSZARDS TRICPHONIX MAISHA   30 czerwca @ 14:00,  w s t ę p    w o l n y Centrum Praskie Koneser, Pl.Konesera AGA YANO TRIO ZGNIŁOŚĆ SUNDIAL III feat.IREK WOJTCZAK     4 lipca @ 19:00     Klub Stodoła,

2018

29 czerwca @ 18:00,  w s t ę p    w o l n y Amfiteatr Bemowo, ul.Raginisa 1 musiConspiracy Pimpono Ensemble EABS 5 lipca @ 19:00     Klub Stodoła, ul.Batorego 10 Binker and Moses Binker Golding - sax Moses Boyd - drums Django Bates’ Belovèd Django Bates – piano Petter Eldh - double Bass Peter Bruun - drums Vijay Iyer

2017

6 lipca @ 19:00 SOHO Factory Laureaci Jazzowego Debiutu Fonograficznego IMIT: 1.Immortal Onion Ziemowit Klimek - double bass / electric bass Tomir Śpiołek - piano / electric piano Wojciech Warmijak - drums 2.Quindependence Michał Salamon – fortepian Krzysztof Matejski – saksofon Dominik Borek – trąbka Miłosz Skwirut – kontrabas Paweł Nowak – perkusja Kamasi Washington Kamasi Washington - Tenor Sax Rickey

2016

6 lipca @ 19:00 - wstęp wolny Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej Patrycja Zarychta Project – koncert promocyjny 7 lipca @ 19:00 SOHO Factory Tord Gustavsen with Simin Tander and Jarle Vespestad Tord Gustavsen – piano, electronics, synth-bass Simin Tander – voice Jarle Vespestad - drums Michel Benita Ethics Michel Benita - double bass Mieko Miazaki – koto Nguyen

2015

9.07.2015 | 19:00 Soho Factory ul.Mińska 25 Giovanni Guidi Trio Giovanni Guidi - piano Thomas Morgan - bass Joao Lobo - drums Ambrose Akinmusire Quartet Ambrose Akinmusire -trumpet Sam Harris -  piano Harish Raghavan -  bass Justin Brown - drums Vijay Iyer Trio Vijay Iyer – piano Stephan

2013

PROGRAM FESTIWALU 15/07 @ 19:00 – Sala Kongresowa ZORN AT 60 SONG PROJECT ILLUMINATIONS THE HOLY VISIONS THE ALCHEMIST TEMPLARS-IN SACRED BLOOD THE DREAMERS ELECTRIC MASADA   16/07 @ 19:00 – Sala Kongresowa MARCIN OLAK QUARTET RENAUD GARCIA - FONS Paco de Lucia   17/07 @ 19:00 – Soho Factory TIE BREAK POWER OF THE HORNS SUN RA Arkestra PINK FREUD   18/07 @ 19:00 – Soho

2012

PROGRAM FESTIWALU: 8/07 @ 21:00 - Cud nad Wisłą Marcin Wasilewski Trio 9/07 @ 21:00 - Jazzarium Cafe Ralph Alessi 10/07 @ 21:00 - Jazzarium Cafe Jim Black 11/07 @ 21:00 - Jazzarium Cafe  Mark Helias 12/07 @ 20:00- Soho Factory Wojtek Mazolewski Quintet  Bad Plus feat. Joshua Redman Joe Lovano/Dave Douglas Quintet 13/07 @ 20:00- Soho Factory Matana Roberts Ralph